Menu Zavřeno

Zpoza rohu

Who cares if one more light goes out?

Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars, it flickers, flickers… Who cares when someone’s time runs out?

Deprese a sebevražda se strašně často vyskytují jakožto obrovská senzace titulních stran bulvárních plátků. V momentě, kdy už nemůžete dál, na vás ale spousta věcí působí dost odlišně, a třeba i ten senzacechtivý titulek se může stát něčím jako vzorem. Pokud se do téhle spirály dostanete, je opravdu neskutečně těžké se z ní dostat a ve výsledku se z toho stane skryté volání o pomoc. Těchto znamení existuje spousta, a pokud si jich všimnete zavčas, můžete dotyčnému klidně zachránit život.

Gynofobie

Klaustrofobie, agorafobie nebo chorobný strach například z myší jsou asi celkem běžné a nikoho nejspíš nepřekvapí. Tak nějak ale existuje i „věc“, pojmenovaná jako gynofobie. Vlastně je to naprosto stejné, jako ona fóbie z myší – pokud se dotyčný ocitne v místnosti, kde se to jimi jen hemží, nebude to pro něj úplně nejpříjemnější chvíle. A v případě gynofobie to funguje naprosto stejně. Absolutně to nesouvisí se vzhledem, věkem, národností, barvou pleti ani názorem dotyčné na horšící se hospodářskou situaci Konga, tamní hyperinflaci a Van-Schraitoflův systém oceňování problematických finančních trhů.