Celý web Jednorožčího Impéria je zatím v procesu výstavby. I přes nasazení našeho elitního týmu želvušek nám to ještě chvíli bohužel potrvá.

Děkujeme za pochopení! 🙂

Incident! Felix přistižen s mladinkou kráskou! Dáda puká vzteky! Rozlomí další milenka jejich vztah? A co na to Jůlie?!

První tři věty prý rozhodnou o tom, jestli čtenáře předložený text zaujme. Jsem naprosto neskrývaně potěšen, že se mi to podařilo přímo učebnicově. Hmm, měl bych se dát na kariéru novináře v nějakém bulvárním deníku. Literárně bych se vyřádil, a jak ukázali poslední léta, je to ideální průprava pro kandidaturu na starostu nějaké malé vísky, kde na poli se Řepa ryje.

Má maličkost se od mala vyznačuje vrozenou vlastností přitahovat k sobě podivné existence, velmi, ale velmi nepravděpodobné příhody, a vlastně velice často podezírám veškerý vesmír a celé jsoucno, že počne-li se v té nekonečné existenci svého bytí nudit neustálým rozprskáváním červených trpaslíků, vysíláním sonických bouří na meziplanetární kocábku kapitána Kirka a hledáním základní otázky k odpovědi na otázku o životě, vesmíru a tak nějak vůbec, počne kolem mě ohýbat časoprostor a vytvářet zárodek nějaké červí díry.

A protože mě od mala strašně baví číst, psát a počíta… no, dobře, to poslední zrovna ne – jedna moje teta, rázná to obyvatelka z Hané, vždycky říkala, že “su blbé na matiky”, což jsem si s radostí přijal za své životní moudro a používám jej vždy, když po mě kdokoliv vyžaduje jakoukoliv početní operaci, obsahující jakákoliv jiná znaménka než jednu či dvě čárky v horizontální či vodorovné pozici. Prostě a jednoduše, vzhledem k tomu, že už se jich pár nastřádalo, rozhodl jsem se je vypustit na světo světla, a pokud se vám budou líbit a třeba i někdy pobaví, budu moc rád 🙂

Autobusácká odyssea

01. Prolog pro (b)log!

Schématický a stručný úvod do autobusácké problematiky, aneb jak Kowalski k autobusu přišel.

Veškerý obsah je autorským obsahem autorem, případně uvedených autorů. © 2019 - 2023 Tomáš Kowalski | Jednorozčí Impérium | tomas.kwlski@jednorozci.eu |